Dini Nişan Organizasyonu

DİNİ NİŞAN ORGANİZASYONU ister evde, aile arasında sade bir tören, isterseniz tüm dostlarınızla paylaşacağınız görkemli bir salon, nişan için tercihiniz hangisi olursa olsun Huzur Organizasyon evlilik heyecanınızın başladığı DİNİ NİŞAN ORGANİZASYONUNDA ilk noktayı sizin için keyifli ve unutulmaz bir anı halini getiriyor.

DİNİ NİŞAN ORGANİZASYONU törenleri iki ailenin birlikte gidecekleri uzun yolculuğun ilk etabıdır. DİNİ NİŞAN ORGANİZASYONUNDA günü gerilimsiz ve mutlu geçirmeniz için işlerinin uzmanı profesyonellerle çalışıyoruz.

Aile arası DİNİ NİŞANLAR için ev düzenlemesi ve süslemesi, masa ve kokteyl süslemesi, catering gibi hizmetlerimizin yanı sıra mutfak yardımcıları, karşılama için hostesler bulunması gibi ek hizmetlerimiz de var. Böylelikle siz nişan töreninizin keyfini çıkarırken işlerin de kusursuz yürüdüğünden emin olabilirsiniz.

İslami ve Dini Nişan Alışverişi

Tıpkı düğün gibi nişan da özenli hazırlık isteyen bir süreç. Dini Nişan – İslami Nişan planlamanızın daha en başından, alışverişten itibaren Huzur Organziasyon’un yönlendirmesinden faydalanabilirsiniz.Dini Nişan – İslami Nişan kıyafetinizden, ayakkabı ve takılara, güzellik salonundan,Dini Nişan – İslami Nişan pastası ve nişan tepsisi hazırlığına dek her ihtiyacınız için bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz.

Nişan Organizasyonu
Nişan Organizasyonu

Dini Nişan İslami Nişan yapacağınız mekanın dekorasyonu, catering ve açık büfe hizmetlerimizin yanı sıra,Dini Nişan – İslami Nişanınızın keyifli ve hatıralarda kalacak bir gün olabilmesi için dini tören organizasyonuna da özen göstermek gerekiyor. İster ilahili müzik ister enstürmantel tasavvuf müzigi eşliğinde düzenlenen programlara profesyonel sunucu, sanatçı, ünlü ilahi sanatçısıda temin ediyoruz.

nişan boyunca video ftograf çekimi hizmeti sunuyor, özel geceniz için gereken herşeyi sizler için yapıyoruz.
DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONUMUZDA BULUNANLAR
Sunucular İlahi Sanatçıları Masa & Sandalye Giydirme
Ezgi Sanatçıları Sanat Müziği Nikah Masası
Tasavvuf Müziği Tasavvuf Grubu Gelin Yolu
Mehter Takımı Semazen grubu Mekan Süsleme
Tiyatro Ekibi Animasyon Ekibi Palyaçolar
Sohbet Programları Canlı enstrumanlar Kamera & Fotoğraf Çekimi
Mevlithanlar İlahi Grubu Bayan Tasavvuf Grubu

1.ÖRNEK İÇERİK
Açılış konuşması (Sunucu)
Kur’an-ı Kerim tilaveti
Kur’an ve sünnet üzere evlilik sohbeti
İlahi Grubu (ilahi Sanatçısı, Org)
Takı Merasimi
Kapanış (sunucu)

2.ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (sunucu)
Kur’an-ı Kerim Tilaveti
Kur’an ve sünnet üzere evlilik sohbeti
İlahi Grubu (ilahi Sanatçısı, Org)
Semazen Gösterisi
Takı Töreni
Kapanış (sunucu)

3.ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (Sunucu)
Kur’an-ı Kerim Tilaveti
Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti
İlahi Grubu (İlahi Sanatçısı, Org)
Semazen Gösterisi
Tiyatro Ekibi (Skeç Ve Parodiler)
Takı Merasimi
Kapanış (Sunucu)

4.ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (Sunucu)
Kur’an-ı Kerim Tilaveti
Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti
Tasavvuf Grubu (Kanun, Ney, Def, Ud)
Semazen Gösterisi
Takı Merasimi
Kapanış (Sunucu)

  • Twitter

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

www.semazengrubu.gen.tr www.islamikina.com www.islamisunnet.com www.edremitsemazengrubu.xyz www.tasavvuf.xyz www.gemidugunu.com www.islaminisan.com www.semazenegitimi.xyz