Düğün Organizasyonu | İslami Düğün | Dini Düğün
Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu

Firmamız hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz özel gün olan dini düğün organizasyonunun kusursuz sonuçlanması için bütün ekip ve ekipmanlarıyla yanınızdadır. islami Düğün organizasyonunu kaliteli ve eksiksiz yerine getirmenin en önemli yolu sağlam bir düğün ekipmanı alt yapısı ve profesyonel bir ekiptir. İslami düğündini düğün organizasyon firması çiftlerin isteklerini ve hayallerini yerine getirmek için yeni yatırımlar yapabiliyor, yeni çözümler üretebiliyorsa düğün organizasyonunda kaliteli işler yapabilir, başarılı bir düğüne imzasını atabilir. İslami düğündini düğün organizasyonları için bünyemizde ki sayısız ekipman alt yapısı ve profesyonel düğün ekibimizle birbirinden kaliteli ve şık düğünlere imzamızı atıyoruz

İslami düğündini düğün organizasyonunuzda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz, düğün organizasyonunuz için sizinle birlikte sizleri rahatlatmak için düğün mekânı seçimi ile işe başlıyoruz. İstanbul düğün mekânları arasında sizler için hayalinize uygun en özel mekânı seçerek düğün hazırlıklarınıza başlıyoruz. İslami düğündini düğün hazırlıklarınız için size dilerseniz a dan z ye içinde ev dekorasyonundan , beyaz eşyaya , moda evinden , ayakkabıcısına, gelin damat kuaföründen , düğün dansına hatta düğün fotoğraf ve kameramanına varıncaya kadar pek çok çözüm ortağımızı sizlerle paylaşıyoruz.

İslami düğündini düğün organizasyonun ilk adımı düğün mekan seçiminden hemen sonra sıra düğün davetiyelerine geldi. Sizler için bünyemizde hazırladığımız özel davetiye katoloğunun yanı sıra , bir birinden seçkin davetiye firmalarının da düğün davetiye örneklerinden oluşan düğün katoloklarını sizlerle paylaşıyoruz. Davetiye seçiminin ardından davetiyeleri hattatımıza isteğiniz doğrultusunda yazdırıyoruz. İslami düğündini düğün organizasyonunun en önemli iki adımının ardından sıra düğün dekorasyonuna geldi, İslami düğündini düğün organizasyonunun gelin damat ve düğün organizasyon firması için en zevkli tarafı düğün dekorasyonudur.

Dekorasyon da ha düğün davetiyelerin süslenmesiyle başlıyor; düğün mekânının özelliğine göre düğün süslemesi şekilleniyor. İslami düğündini düğün mekanına göre süsleme organizasyonumuz daha mekanın girişinden başlıyor ; çok şık bir davetli girişi ve kokteyl alanı dekorasyonu ile işe başlıyoruz. İslami düğündini düğün organizasyonu davetlilerin oturma planının yer aldığı panolar hazırlıyoruz, yerine göre her bir düğün davetlisi için özel masa kartları hazırlıyoruz. Masa kartlarını da dilerseniz düğün davetiyelerini yazdırdığımız hattatımıza yazdırabiliyoruz.

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu

İslami düğündini düğün organizasyonuna katılacak davetlilerinizi kapıda hosteslerimiz karşılıyor ve üzerinde masa numarası olan masa kartlarını konuklarınıza takdim ediyor. İslami düğündini düğün davetlileri için birbirinden şık masalar ve sandalyeler hazırlıyoruz. İslami düğündini düğün organizasyonunda titizlikle hazırladığımız en önemli ayrıntı masa üzeri objelerdir. Masa süslemesinde masa örtüsü süslemesi, masa kapağı dekoru sınırsız seçimlerimiz arasından biri mutlaka sizin zevkinize hitap edecektir. Masa üzeri subla dekoru seçeneklerimiz masayı şıklaştıracaktır. Masa üzeri şamdan ve çiçek dekoru masa süsleme biriminin en önemli kısmıdır.

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu

İslami düğündini düğün özelliği ve genel dekoruna göre şamdan seçimi yapılmalıdır. Şamdan tek kollu şamdan alternatifinden başlayıp dokuz kollu şamdan alternatifine kadar değişiklik göstermektedir. Eğer ki düğün organizasyonu deniz kenarında ve rüzgarlı bir alandaysa ozaman şamdan mum dekoru yerine akülü ışık dekorları tercih edilmelidir. Işık dekoru hem şık bir görüntü sağlamakta hemde masayı aydınlatmaktadır. Eğerki düğün organizasyonunuz kapalı bir mekanda ise o zaman şamdan uygulamaları yapılabilir. Çok kollu şamdan ve mum dekorları kullanılabilir. İslami düğündini düğün organizasyonunun rengine göre şamdanlara çiçek dekorları uygulanır ve şamdanlardaki çiçek süslemesi dilediğiniz renkte yapılabilir.

Masa üzeri peçete dekoru düğününüz için seçeceğiniz nikah şekeri dekoru ile bütünleşip düğün davetlilerinize vereceğiniz şık bir hediyeye dönüşebilir. İslami düğündini düğün menüsü için sizinle bütünleşen şık menü kartları hazırlanıp düğün menüsü davetliler için masaya konulur. Masa üzeri dekor rengine uygun şık taşlarla süslenir.

Sandalye dekoru ise mekanın özelliğine göre isterseniz tamamen firmamız tarafından getirilebilir; tifany veya ahşap sandalye dekoru uygulanabilir veya mekanın sandalyeleri birbirinden farklı sandalye giydirme dekorları ile süslenebilir.

İslami düğündini düğün süslemesinin en göze çarpan en can alıcı dekoru gelin yolu dekorudur. Gelin yolu mesafeye göre çiçeklerle dekore edilip şamdanlarla süslenir, gelin ve damatın girişleri anında gelin yolundan volkan ve ışık gösterileri yapılıp gelin yoluna ayrı bir güzellik katılır.gelin yolunun tamamlayıcısı nikah masasıdır.

İslami düğündini düğün organizasyonunda en göze çarpan dekor nikah masası dekorudur. Nikah masası tercihleriniz doğrultusunda dekore edilir. Nikah masası altına konulan podyum ile daha da göze çarpar. Nikah anında yapılan ışık , konfeti ve volkan gösterileri ile nikah anının güzelliğine farklı bir estetik katılır

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu

İslami düğündini düğün organizasyonunu görüntülemek için kamera sistemi, jimijip sistemi , projeksiyonla aktüel görüntü aktarımı, reji ve reji masası gibi teknik sistemler kullanılmaktadır.

İslami düğündini düğün organizasyonunun en önemli anlarından birisi ise pasta anı ve havai fişek gösterisidir. İslami düğündini düğün organizasyonunda havai fişek genelde ilk dans anında atılıp; İslami düğündini düğün pastası ise düğün sonuna doğru kesilmektedir.

İslami düğündini düğün organizasyonunda teknik sistem ses ve ışık tesisatı ve dj çok önemlidir. Zira dj ile bir nevi düğün organizasyonunun ana hatları belirginleştirilmektedir. İslami düğündini düğün orkestrası veya sanatçı ise düğünün akışı doğrultusunda düğün organizasyonunu seyrinde ve eğlenceli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır

İslami düğündini düğün organizasyonunuz için gelin ve damatın yanında düğünün boyunca düğün asistanımız yer almaktadır düğün asistanınız sizin için düğün boyunca karşılaşabileceğiniz sürprizlere hazırlıklı olacak ve her şeyin mükemmel bir şekilde devam etmesini sağlayacaktır.

İslami düğündini düğün organizasyonunuzda her şey kusursuzdu diyebilmeniz için düğün organizasyon firması olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Bir masalın final sözcüğü gibi onlar erdi muradına bizler çıkalım kerevetine

  • Twitter

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,