Ekip ve Ekipman Kiralama
Ekip ve Ekipman Kiralama konusunda profesyonel hizmet veren Huzur Organizasyon onlarca farklı alanda ihtiyaç duyabileceğiniz yüzlerce ekipman ve profesyonel uzman ile hizmetinizde.
Etkinlik ve organizasyonlarınız için kusursuz hizmet anlayışı ile hareket eden Huzur organizasyon Ekip Kiralama konusunda tamamen işlerinde uzman deneyimli profesyonellerden oluşan personellerle hizmet sunar.
Ekipman kirlama hizmetlerinde ise her daim geniş çeşitlilikte ve kaliteli ürünlerle kiralama hizmeti sunar. Mükemmel çalışan ve şık ekimanlar ile mükemmel organizasyonlar için en iyi tedarikçiniziz.
Ses Sistemi Kiralama

Düğün, kutlama ve açılış törenleriniz için mükemmel kalitede ses sistemleri, yerleşimi ve kullanımı konusunda profesyonel destek sunuyoruz.
Ses sistemine ihtiyaç duyulan başlıca etkinlik ve organizasyonlar:

  • Açılış Kokteyl Organizasyonu için sahne ve ses sistemi kurulumu
  • Üniversite ve Okul partileri için ses sistemi kiralama
  • Konser Festival için ses sistemi kiralama
  • Mezuniyet Törenleri Ses Sistemi Kiralama
  • Okul Şenlikleri için Sahne ve Ses Sistemi Kiralama
  • Dizi film ve Sitcom çekimleri
  • Mağaza açılışı için bistro masa ve ses sistemi kiralama
  • Düğün ve Davet organizasyonları
Çadır Tente ve Tirübin Kiralama
Protokol kısmının olduğu törenlerde ve gösterilerde ihtiyaç duyduğunuz tribün ve çadır için kurum ve kiralam hizmetleri veriyoruz. Etkinliğin yapılacağı mekanın ve katılımcıların sayısına uygun büyüklükte son model tribün sistemleri ile kiralama yapmaktayız.
İkram Arabaları Kiralama
Doğum günleri, sünnet Düğünleri, okul şenlikleri, ramazan etkinlikleri ve piknik organizasyonlarında hem görsel olarak hem de yiyecek içecek temini açısından da kullanışlı olan ikram arabaları etkinliklerinizi  tam bir şölene çeviriyor.
Pamuk şeker arabaları, patlamış mısır arabası, haşlanmış mısır arabası, osmanlı macuncusu, osmanlı şerbetçisi gibi birçok farklı yiyeceği ikram arabaları ile sunarak etkinliklerinizi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz.
Hostes Kiralama – Karşılama Elemanı
Açılış organizasyonlarında, fuar ve toplantılarda ihtiyaç duyabileceğiniz hostes, manken, karşılama elamanı ihtiyaçlarınız için deneyimli personeller ile hizmet veriyoruz.
Masa Sandalye Kiralama
Düğün, nişan, piknik, gösteri, kutlamalar, toplantılar için masa sandalye kiralama hizmeti sunuyoruz. Kullanım alanına göre masa sandalyeler süslenerek giydirme kumaşları ve kuşakları ile süsleyerek temin ediyoruz.
Gelin Yolu Kiralama
Düğünlerde gelin ve damatın geçiş güzergahını süslemek için kullanılan gelin yolu dekorları geçiş seromonisini büyüleyici bir atmosfere sokuyor.
Video Fotoğraf Çekimi
Etkinlik ve kutlamalarınızı unutulmaz kılacak hatıralar için profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlar ile hizmetinizdeyiz.
Şamdan Kiralama
Düğün, kokteyl ve toplantı masalarını süslemede kullanılan şamdanlar mekan ve masa tasarımına mükemmellik katan dekor ürünleridir.
Şemsiye Kiralama
Dış mekanda yapılan etkinlikleriniz için hem katılımcıları yağmur ve güneşten koruyan hem de ilgi toplamak ve standa katılım sağlamak için kullanmak isteyebileceğiniz şemsiyeler, geniş seçeneklerde mevcuttur.
Sahne Platform Kiralama
Konser, gösteri, kutlama, tören, toplantı gibi her türlü etkinliklerde kullanabileceğiniz ihtiyaca göre değişik büyüklüklerde sahne platformları kiralama ve kurulum hizmeti sunuyoruz.
Semazen Kiralama
Dini düğün, açılık ve etkinliklerde görsellik ve farklı bir atmosfer katan semazen gösterisi için profesyonel semazenler ile hizmet veriyoruz.
Garson Kiralama
 Açılış, kokteyl,düğün ve diğer ikram ve yemekli etkinliklerinizde mükemmel servis ve düzen için deneyimli garsonlar ile servis yapıyoruz.
Palyaço Kiralama
 Doğum günleri ve kutlamalar, eğlence etkinliklerinde misafirlerin ilgisini üst noktada tutacak ve keyifli anlar geçirmelerini sağlayacak gösteriler için deneyimli palyaço ve animatörlerimiz için sizi bekliyor.
Taht Kiralama (Sünnet Tahtı Kına Tahtı)
Gerek sünnet çocuğu gerek kına gecesi gelin için üm ilgiyi üzerinizde toplayabileceğiniz ve töreninize muhteşem görsellik katan kına tahtları ve sünnet tahtları kiralama ve süslemeleri servisi.
Yeniçeri Kiralama
Sünnet düğünlerinde, açılışlarda ve ilgi çekmek isteyebileceğiniz diğer organizasyonlarda deneyimli animatörlerimiz yeniçeriler ekimizde.
Kahveci Kiralama
Türk kahvesi servisi ile etkinliklerinize lezzet ve gösteriş katabilirsiniz.
Yapay Pasta Kiralama
 Mükemmel düğünler ve kutlamalar için mükemmel görünümlü yapay pastalar.
Vip Arac Kiralama (Gelin Arabası Düğün Arabası)
 Mutluluğa giden yolu nostaljik ya da vip araçlarla geçerek bu özel günü kusursuz kılmak isterseniz araç kiralama ve süsleme hizmetimiz ile bunu yapabilirsiniz.
  • Twitter