Gösteri Organizasyonları

Gösteri organizasyonları piknik, düğün, defile, mezuniyet, doğum günü, festival, konser, sanatçı, animasyon ekibi gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli görsel şölenleri, yöresel geleneksel etkinlikleri, oyunları, şovları içerir.

Huzur Organizasyon olarak etkinlik ve organizasyonlarınızı gösteri ve animasyon hizmeti ile unutulmaz hatıraları olan şölenlere çeviriyoruz. Alanlarında uzman deneyimli gösteri sanatçıları ve animatörlerin yetenekleri izleyicileri hayretler içerisinde bırakırken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.

Onlarca Çeşit Gösteri Hizmeti
Her biri alanında uzman, tiyatro oyuncusu olan deneyimli animatörlerimizin sunduğu animasyon hizmeti, organizasyon ve etkinliklerinize renkli bir görünüm ve coşkulu bir hava katarak, unutulmaz hatıralar bırakır.

Gösteri ve animasyon hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Sıra Gecesi Ekibi
Urfa başta olmak üzere Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Antep, yöresinin kültürü ve eserlerini icra eden Sıra Gecesi organizasyon ekibimiz  geleneksel türküleri, duygu yüklü ezgileri, uzun havaları ile sizlere geniş repertuvardan seslendirir.

Sıra Gecesi ekibimiz isteğinize göre genişleyebilen bir ekiple hizmet vermektedir. Türkü ve performans ile birlikte çiğ köfte, künefe gibi yöresek yiyecek servisi, folklor ekibi ile geniş bir hizmet sunmaktadır.

Fasıl Ekibi

Düğün organizasyonu, kına geceleri, ev partileri, havuz başı kutlamalar, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok organizasyonlarınız için profesyonel fasıl ekibi kiralama hizmeti sunuyoruz.

Halk Oyunu Ekibi

Birçok değişik kutlamada, düğünlerde, kına gecelerinde, açılış, davet organizasyon, karşılama, sünnet düğünleri ve ihtiyaç duyacağınız her alanda, halk oyunu ekibimiz hizmetinizde.

Mehter Takımı

Düğün Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Parti Programları, Ramazan Etkinlikleri, Asker Uğurlama, Gelin Alma ve birçok farklı etkinliğiniz için profesyonel deneyimli mehter ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Semazen Gösterisi

İslami organizasyonlarda önemli bir yer tutan semazen ve mehteran gösterilerini sizler için profesyonel bir ekiple sunuyoruz. Profesyonel semah ekibi ney müziği eşliğinde düğün ve diğer organizasyonlarınızda hizmet vermeye hazır. Uygun semazen kiralama konusunda fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

  

Tasavvuf Müziği Gösterisi

Profesyonel sanatçılardan oluşan deneyimli tasavvuf ekibimiz yüzlerce farklı etkinlik ve kutlamada görev almıştır.

  • Twitter