Süsleme Organizasyonları

Süsleme organizasyonları alanında öncü bir firma olan Huzur Organizasyon olarak düğün, açılış, sünnet, nişan, kına, doğum günü ve diğer özel gün kutlamalarınızın konseptine uygun şekilde rüyalarınızı süsleyen tasarımları gerçekle buluşturuyoruz.

Kutlamanın konseptine uygun süslemeler ve şık tasarımlı dekorlar ile tüm etkinliklerinizi görsel bir şölene dönüştürüyoruz.

Oldukça geniş bir alanda süsleme faliyeti gösteren firmamız kimi zaman bir açılış daveti veya kimi zaman düğün mekanı, bazen bir piknik alanı, bazen de alışveriş merkezlerini veya mağazaları kutlamanın gerektirdiği konsepte göre yüzlerce farklı süsleme materyellerinden en uygun olanlarla ve uygun dekorlarla süslüyoruz. Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın.

Vermiş olduğumuz başlıca süsleme hizmetleri:

Düğün Süsleme
Düğün organizasyonunda masa süslemeleri, sandalye süslemeleri, gelin masası süsleme, gelin yolu süslemesi, düğün alanı süslemeleri: Masa üstü detayları, çiçek süslemeleri. Peçetelik, şamdan, supla gibi dekorlar. Sandalye süslemeleri: Sandalye giydirme, sandalye örtü ve renkli kuşakları.
Masa Sandalye Süsleme 
Kokteyl, açılış, düğün, nişan ve diğer özel günlerinizde sandalye ve masalar için gösterişli kumaş örtü süslemeleri, masa üstü dekorları ile süslemeler gerçekleştiriyoruz.
Gelin Yolu Süsleme
Düğün kutlamalarında gelin ve damatın nikah masasına gidiş yolu üzerinde yapılan gelin yolu süslemeleri. Mutlu bir birlikteliğin başlangıcı olacak “evet” kelimelerinin duyulacağı anın biraz öncesinde tüm dikkatlerin ve ilginin gelin ve damat üzerinde toplandığı bu yürüyüşte gelin yolu süslemeleri mevcut atmosferi oldukça büyüleyici bir hale getiriyor.
Gelin Damat Masası Süsleme
Düğün, nikah organizasyonlarının en heyecanlı ve ilginin toplandığı bölüm dolan imza töreninde mutluluğa atılacak imzaların kusursuz bir masada mutluluğunuzu yansıtacak bir görsellikle olmasını sağlamak gelin ve damadın çok daha özel hissetmesini sağlayacak en önemli düğün detaylarından biridir.
Balon Süsleme
Balon süslemeleri her türlü kutlamanın olmazsa olmazı olan bir argüman diyebiliriz. Doğum günleri, çocuklara yönelik etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, kına, düğün, açılış organizasyonalarından tutun da kurumsal etkinliklerde dahi kullanılabilen geniş bir alana sahiptir.
Tül süsleme
Tül süsleme açılış organizasyonları, düğün organizasyonu, nişan, kına, doğum günü gibi özel günlerde tasarıma göre etkinlik alanına canlılık ve eğlence ya da temizlik ve güven hislerini artıracak öenmli dekorlardır.
Işıklandırma Süslemeleri
Özellikle alışveriş merkezleri ve işletme süslemelerinde kullanılan ışık süslemeleri aslında her türlü kutlama alanı için kullanılabilecek mekan tasarımına mükemmellik katan süslemelerdir.
Açılış – Davet süslemeleri
Açılış ve davetler için balon süslemeleri ,sandalye ve kokteyl masası giydirmeleri, iç mekan tasarımı gibi süslemeler dikkat çeker ve şıklık barındırır.
Mekan Süsleme
Kutlamanın yapılacağı mekana özel ve kutlmanın türüne uyumlu bir süsleme konsepti ile sizin ve davetlilerin unutamayacağı bir gün gerçekleşir.
Düğün Yeri Alanı Süsleme
Düğünler  havuz başı, kır ve bahçe düğünü, salonlar, evler, sokaklar gibi değişik mekanlarda olabilir ve her alan ayrı bir süsleme becerisi gerektirir. Huzur Organizasyon deneyimli ekibi ile düğün alanları için profesyonel süsleme hizmeti sunuyor.
Kır Düğünü Süsleme
Kır düğünleri neredeyse bütün gelinlerin hayalindeki, filmlere konu olan düğün konseptidir. Hayallerinizdeki düğünün kusursuz olması için kır düğünü süslemelerini en mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz.
Düğün Salonu Süsleme
Düğün salonları en çok tercih edilen düğün mekanlarıdır. Düğün salonları için veridğimiz süsleme hizmeti ile düğün salonlarının geleneksel ve sıradanlığını aşarak bambaşka bir boyuta taşıyoruz.
  • Twitter

www.semazengrubu.gen.tr www.islamikina.com www.islamisunnet.com www.edremitsemazengrubu.xyz www.tasavvuf.xyz www.gemidugunu.com www.islaminisan.com www.semazenegitimi.xyz